Zamiłowanie do tworzenia klimatycznych miejsc i wzbudzanie u ludzi chęci obcowania z pięknem to moja pasja i zawód.Moim domem jest Lublin. Tu mieszkam i pracuję. Tu również uczyłam się zawodu: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida, kierunek wystawiennictwo, Instytut Sztuk Pięknych na WA UMCS ukończony dyplomem z wyróżnieniem dziekańskim oraz Podyplomowe Studia z Grafiki Komputerowej. Na co dzień uczę w gimnazjum przedmiotów: plastyka i grafika komputerowa. Jestem nauczycielem z zamiłowania, który odnajduje się w środowisku młodych ludzi będących w najbardziej beztroskim, ale często niezwykle twórczym okresie swojego życia. Poprzez skomplikowane projekty zadawane moim uczniom, nieustannie pobudzam sama siebie do twórczego myślenia, co bez wątpienia ma pozytywny wpływ na mój warsztat pracy. Poprzez interesujące zlecenia prywatne wykonywane na umowę o dzieło, w których funkcjonalność i praktyczność stawiam na równi z estetyką i pomysłowością wykonania, zdobywam i pogłębiam umiejętności w tematach: wystawiennictwa i projektowania wnętrz; grafiki komputerowej: artystycznej i użytkowej; malarstwa ściennego; licznych technik mieszanych. Różnorodność doświadczeń wykorzystuję w tworzeniu całościowych aranżacji wnętrz, w których często projektowane i wykonywane indywidualnie elementy dekoracji ściennych nadają niepowtarzalny klimat. Realizacja moich koncepcji jest zawsze przeprowadzona w sposób zgodny z projektem, dopracowana w szczegółach i wykonana z należytą starannością. Współpracuję z zespołem sprawdzonych wykonawców, budowlańców, glazurników, stolarzy, którzy- podobnie jak ja- poważnie i z pasją podchodzą do wykonywanego zawodu.

Zapraszam  do mojego portfolio, Barbara Wielgos 

 

Zamiłowanie do tworzenia klimatycznych miejsc i wzbudzanie u ludzi chęci obcowania z pięknem to moja pasja i zawód.

Moim domem jest Lublin. Tu mieszkam i pracuję. Tu również uczyłam się zawodu: Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida, kierunek wystawiennictwo, Instytut Sztuk Pięknych na WA UMCS ukończony dyplomem z wyróżnieniem dziekańskim oraz Podyplomowe Studia z Grafiki Komputerowej.

Na co dzień uczę w gimnazjum przedmiotów: plastyka i grafika komputerowa. Jestem nauczycielem z zamiłowania, który odnajduje się w środowisku młodych ludzi będących w najbardziej beztroskim, ale często niezwykle twórczym okresie swojego życia. Poprzez skomplikowane projekty zadawane moim uczniom, nieustannie pobudzam sama siebie do twórczego myślenia, co bez wątpienia ma pozytywny wpływ na mój warsztat pracy.


Poprzez interesujące zlecenia prywatne wykonywane na umowę o dzieło, w których funkcjonalność i praktyczność stawiam na równi z estetyką i pomysłowością wykonania, zdobywam i pogłębiam umiejętności w tematach:
- wystawiennictwa i projektowania wnętrz  

- grafiki komputerowej: artystycznej i użytkowej
- malarstwa ściennego
- licznych technik mieszanych

Różnorodność doświadczeń wykorzystuję w tworzeniu całościowych aranżacji wnętrz, w których często projektowane i wykonywane indywidualnie elementy dekoracji ściennych nadają niepowtarzalny klimat. Realizacja moich koncepcji jest zawsze przeprowadzona w sposób zgodny z projektem, dopracowana w szczegółach i wykonana z należytą starannością.
Współpracuję z zespołem sprawdzonych wykonawców, budowlańców, glazurników, stolarzy, którzy- podobnie jak ja- poważnie i z pasja podchodzą do wykonywanego zawodu.

Zapraszam  do mojego portfolio
Barbara Wielgos 

 

Copyright © 2010 BASARTE